Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Ataköy Masaj Salonu Mutlu Son

  • Listelenen: 10 Mart 2017 14:51
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi
istanbul masaj, masaj istanbul, istanbul masaj salonu, evde masaj, mutlu son masaj salonu

Tanıtım:

Ataköy Masaj Salonu Mutlu Son

Hassas yapılı insan metabolizması sıklıkla fiziksel ağrılardan muzdariptir. Özellikle iş seyahatleri sırasında çalışanların kaldıkları otelde masaj hizmeti sunan salonlar bu imkânları ile insan sağlığına önemli katkılar sağlamaya aracılık ediyor. Birçok otelin kendi bünyesinde masaj servisi olmayabiliyor ancak talep ettiğinizde dışarıdan bir masaj terapisti gelip size kaldığınız otelde masaj hizmeti verebiliyor. Tam vücut masajı, sırt, boyun veya bacaklarda sorun alanlarına odaklanan kısmi vücut masajı veya sırt ve bacakları birleştiren spor masajı gibi farklı ihtiyaçlara özel masaj terapi teknikleri arasından seçim yapabiliyorsunuz.

Araştırmalar masaj tekniklerinin aşağıdaki durumlarda yararlı olabileceğini göstermiştir:

  • Stres, kaygı, depresyon: Gevşeme tepkisini arttırır, kaygı semptomlarını, depresyon ve stres bozukluklarını azaltır.
  • Ağrı kontrolü: Fibromiyalji, artrit, siyatik, baş ağrısı, bel fıtığı, doğum gibi ağrı nedenlerini hafifletir.
  • Kronik akciğer hastalıkları: Solunum fonksiyonlarını arttırır ve endişeyi azaltır.
  • Sindirim sistemi: Kronik kabızlık ve bağırsak tembelliği tedavisinde yardımcı tedavidir.
  • Yaralanmalar: Kasları aşırı kullanım ve tekrarlayan gerilim yaralanmaları, işyeri kaynaklı veya atletik travmalarda etkilidir.

    Ataköy masaj, Ataköy masaj salonu, Ataköy masaj merkezleri

En Etkili Masaj Teknikleri

İsveç Masajı: Akma, yoğurma ve pasif eklem hareket teknikleridir. Gerginliği ve genel rahatlamayı destekler. Cilde ve bağ dokusundaki sinir uçlarını uyararak kan ve lenf dolaşımını arttırır.

Derin Doku Masajı: Kaslar ve bağ dokusu içinde derin bir çalışma yapar. Nokta vurular ve derin parmak basıncı, kas ve çevre dokuların gerginliğini serbest bırakmak için çalışır.

Refleksoloji: Basınç noktası tutan refleks kanalları. Gerginlik veya ağrı alanları için etkilidir. Eller, ayaklar ve kulak basınç noktaları genel iyilik halini teşvik etmek için masajlanır.

Reiki: Hafif dokunma, evrensel yaşam enerjisine erişir. İyileşmeyi hızlandırabilir, ağrıyı azaltabilir ve belirtileri azaltabilir.

Sıcak Taş Masaj Terapisi: Bu 90 dakikalık oturum, gerginliği ve stresini eritmek için yayvan, küçük pürüzsüz ısıtmalı taşlar kullanır ve derin rahatlama sağlar.

Listing ID: 28758c291c196f17

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.