Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Avcılar Spa Hamam Fırsat

  • Listelenen: 7 Aralık 2017 19:27
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi
istanbul masaj, masaj istanbul, istanbul masaj salonu, evde masaj, mutlu son masaj salonu

Tanıtım:

Avcılar Spa Hamam Fırsat

Avcılar Spa Hamam Fırsat ile pek çok derdin devası olan spa masajı hizmetleri alınabilir. Açılımı “Sanitas Per Aquam” yani sudan gelen sağlık anlamına gelen spanın menşei ise Eski Roma. Söz konusu dönemde buluna spa askerlere şifa vermek için uygulanan bir terapi yöntemi. Daha sonra 14. Yüzyılda bu yöntem Belçika’da savaş gazilerini hem fiziksel hem de psikolojik olarak iyileştirmek amacı ile deneniyor.

Spa günümüzde neredeyse dünyanın her yerinde oldukça popüler bir alternatif tedavi ve rahatlama yöntemli olarak kullanılıyor. Spanın vücudun kas ve iskelet sistemi ile ilgili pek çok rahatsızlık için alternatif bir iyileştirici olduğu biliniyor.

Spa Çeşitleri ve Uygulama Yöntemleri

Spa hizmetlerini alırken sadece masaj değil aynı zamanda taşlar ile terapi, aromaterapi, buhar banyosu, İsveç masajı, tuz peelingi, Thalasso, Fango gibi yöntemlerde uygulanıyor.

Masaj uygulanırken bel, kol ve bacak bölgesindeki noktalar dikkate alınıyor. Buhar hamamında vücutta besinler, su ve kirli hava ile biriken toksin maddelerin atılması hedefleniyor.

Peeling ile vücuttaki ölü hücrelerden kurtulmak söz konusu olurken Thalasso yöntemi ile de deniz suyundaki yaraları mineraller ile terapi uygulaması yapılıyor. Fango yöntemi ise şifalı bir çamur ile masaj terapisi olarak pratik ediliyor.

Aromaterapi şifalı otlar ve çiçeklerin alanı. Bu sayede fiziksel ve ruhsal bir arınma hedeflenmiş olunuyor. Bütün bu uygulama yöntemleri ile kan dolaşımı hızlanıyor ve daha sağlıklı bir vücut ve metabolizma hedefleniyor.

Spanın Yararları

Avcılar Spa Hamam Fırsat ile alacağınız hizmet karşılığında ruhsal olarak rahatlama hedeflenirken aynı zamanda uykusuzluk ve stres gibi problemlerin çözümüne de odaklanılıyor. Peeling uygulamaları ile vücuttaki soyulma veya pul pul dökülme gibi sorunlar yok edilmeye çalışılıyor.

Bu uygulamada vücudun işleyişinin en önemli alanlarından biri olan sindirim sistemini iyileştirici bir özelliğe de sahip. Kas gevşetici özelliği ile de vücuttaki spazmlarından kurtulmak mümkün olabiliyor.

Spa Merkezlerine Gitmeden Önce Bilinmesi Gerekenler

Avcılar Spa Hamam Fırsat hizmetinden yararlanmak için telefon ile bilgi alınabilir. Spa merkezlerinin çoğu havlu, bornoz, peştamal veya terlik gibi gereksinimleri karşılıyor. Spa merkezlerinde randevunuzdan bir süre önce gidip hazırlık yapmanız isteniyor.

Hazırlık aşamasında duş almak gerekiyor. Daha sonra spa görevlileri müşterileri yönlendiriyor. Bu hizmetleri alırken cep telefonunuzun sessiz bir şekilde size tahsis edilen dolapta kalması isteniyor. Ayrıca spa merkezlerinde sessizlik diğer müşterilerin rahatı içinde uyulması gereken bir kural.

Spa merkezlerinde havuz imkanı var ise kişisel mayonuzu getirmeniz isteniyor. Bunun dışında merkezlerdeki amaç tamamen rahatlama ve günlük stresten uzak bir deneyim yaşama. Bunun yanında aynı zamanda kas iskelet sistemi veya uykusuzluk gibi problemler ile de savaş söz konusu. Spa fiyatları ise aldığınız hizmete göre değişiklik gösterebiliyor.

Listing ID: 7265a296a9438d7d

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.