Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Bostancı Masaj Salonu Mutlu Son

  • Listelenen: 28 Mart 2017 15:54
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi
istanbul masaj, masaj istanbul, istanbul masaj salonu, evde masaj, mutlu son masaj salonu

Tanıtım:

Bostancı Masaj Salonu Mutlu Son

Masaj uygulama yöntemleri yıllar boyunca uygulana gelmiş olup sağlık açısından büyük faydaları sunması ile biliniyor. Hem psikolojik hem de psikolojik olarak fayda sağlayan masaj aynı zamanda geçmişte çıkış amacı oldukça farklı olup günümüzde de aynı amaç ile uygulanana masaj türleri vardır. Masaj türleri genel olarak sağlık sorunlarının giderilmesi amaçlanarak uygulanmış olup günümüzde daha çok rahatlama ve stresten arınma amacı ile yapılıyor. Fakat spor masajı ilk yapıldığı günden günümüzde kadar sporcular yapılan bir masaj olup spor öncesi, sonrası ya da arasında uygulanan bir masaj türü olarak karşımıza çıkıyor. Bostancı spor masajı yapan salonlar spor masajı konusunda deneyime sahip olan personellin hizmet sunduğu yerlerdir. Spor masajı klasik masajdan farklı bir ritim, süre ve basıya sahip olarak uygulanıyor. Bu sebep ile Bostancı masaj salonu mutlu son konusundan uzman olan personel ile masaj hizmeti sunarak sporcu yaralanmalarında da tedavinizin daha kısa sürede gerçekleşmesine destek oluyor.

Mutlu Son Masajının Türleri Nelerdir?

  • Antrenman Masajı

Antrenman masajı spordan belli bir süre uzak kalan sporcular için uygulanan masaj uygulamasıdır. Sporcunun sakatlanmasını önleme amacı ile yapılır. Masaj sert ve de kuvvetli şekilde gerçekleştirilir. Acı ya da ağrı bu masaj uygulaması sırasında rastlanabiliyor.

  • Yarışmaya Hazırlık Masajı

Adından da anlaşılacağı gibi yarışmadan on ile on beş dakika önce yapılan ısınma masajıdır. Gevşeme, rahatlama, kasların gerginliğini azaltma amacı ile uygulanıyor.

  • Ara Masajı

Yarışma arasında yapılan devre arası masajıdır. Ağrı ya da acı verilmeden uygulanır. İki el arasında yapılan titreştirme ve de çarptırma şeklinde uygulanan spor masaj türüdür.

  • Dinlendirme Masajı

Antrenman ve yarışmalar sonrasında yapılan masajdır.

Listing ID: 22958da5bbd4e7ca

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.