Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Etiler Masöz Leyla

  • Listelenen: 1 Şubat 2017 19:11
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi
istanbul masaj, masaj istanbul, istanbul masaj salonu, evde masaj, mutlu son masaj salonu

Tanıtım:

Etiler Masöz Leyla Ben

Masöz, masaj yapan kişiye verilen isimdir. Masaj yapan profesyonel kişiler olan masözler, masaj tekniklerine hâkimdir. Doğru masaj ancak masözler tarafından yapılır. Etiler masöz ilanları İstanbul araması ile Etiler bölgesinde masaj yapan masözleri bulabilirsiniz.

Düzenli aralıklarla ve doğru kişiler tarafından uygulanan masaj, kan dolaşımını hızlandırır, dokulara daha fazla kan taşınmasını sağlar, kalp atışlarını düzenler, toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Sindirim, dolaşım, boşaltım sistemlerini düzenler. Masajın sinir sistemi üzerinde pek çok olumlu etkisi gözlenmiştir. Masaj eski tarihlerden bu yana faydaları sebebiyle çok sık başvurulan bir sağlık uygulamasıdır. Masajdan uyku bozukluklarının tedavisinde, migren ve ağrı tedavisinde yardımcı olarak yararlanılıyor.

Masözler aldıkları eğitimlerle masaj tekniklerine ve vücutta masajla açılabilen kanallara hâkim oluyor. Dolayısıyla gelişigüzel yapılan bir masaj ile masözlerin yaptıkları masaj birbirini tutmuyor. Masajın tüm faydalarından yararlanabilmek için mutlaka işinde uzman kişilere yaptırılması gereklidir.

Etiler masöz ilanları İstanbul, şeklinde yapacağınız arama ile işinde uzman, eğitimli ve titiz masözlere ulaşabilirsiniz.

Masaj herkes için ağrılardan kurtulma yolu olsa da bazı rahatsızlıklar var ki bu rahatsızlıklarda masaj kesinlikle önerilmiyor.   Kalp yetmezliği, kanser, kırık ve ezilme gibi rahatsızlıklarda kesinlikle masaj önerilmiyor. Bunların dışında rahatsızlıkları olanlar ise doktorlarına başvurarak masaj ile ilgili bilgi aldıktan sonra masaj yaptırmaya karar verebilir.

Masaj yaptırmadan önce masözünüzle görüşerek şikayetinize uygun masaj teknikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

  

1432 total views, 3 today

  

Listing ID: 471589207ddd9c59

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.