Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Şişli Nuru Masaj Hizmeti

  • Listelenen: 7 Şubat 2017 23:08
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Masaj deyince insanlar saatlerce konuşabilir ve herhangi bir arama motoruna girildiğinde de karşınıza çok farklı alternatifler çıkabilir. Oldukça kapsamlı, tarihi eski olan bir konu.

Türk Dil kurallarına göre masaj sözcüğü Türkçe değil ve Arapçadan dilimize giren bir sözcük. Tam olarak Türk Diline uyarlığında sıvazlama yoluyla kişinin sağlık probleminin giderilmesi anlamına geliyor. Bu ifadeyi biraz daha açmak gerekir ise masaj alanında uzman bir kişi ( kadın ise masöz, erkek ise masör) yaşanan sağlık probleminin olduğu yere kimi zaman sadece eliyle, kimi zaman masaj için özel olan yağ ve aromatik bitkiler sıvazlama yaparak kişiyi iyileştirme amaçlı bir yöntem uyguluyor.

Eğer masaj doğru kişi tarafından, doğru teknik ile uygulanırsa oldukça kalıcı ve sağlıklı sonuçlar veriyor ama eğer masajı yapan kişi masajı ya da uygulayacağı masajı bilmiyor ise o zaman yapılan masajın faydası olmadığı gibi, farklı sağlık problemlerine de yol açabiliyor ki insan sağlığını riske atmama adına, doğru bir nuru masaju yapan masözden size en uygun masaj hizmetini almak gerekiyor. Zaten, örneğin bel fıtığı için uygulanan masaj tekniği ile iş verimini artırmaya yönelik masaj türü aynı değil. Elbette masaj ve masöz fiyatları da farklılıklar gösteriyor. İstanbul da yaşıyorsanız ve Şişli Nuru Masaj Hizmeti konusunda bir araştırma yapıyorsanız bu sitedeki ilgili sayfalardan en doğru, en uygun fiyata ulaşarak, en temiz, en kaliteli nuru masaj hizmetini güvenle alabilirsiniz.

 

2086 total views, 2 today

  

Listing ID: 812589a280863cb7

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.